RSS
 

Kolejna obietnica

10 sie

W pracy bardzo dużo teraz się dzieje, nie mogę sobie pozwolić na jakiekolwiek poczucie zmęczenia nałogiem… niestety tak bywa… że człowiek próbuje odstawić przychodzi ciężki okres w pracy i nie ma szans żeby próbować, bo przecież trzeba mieć siły by pracować…. było dobrze… niestety biorę więcej, tłumaczę sobie i obiecuję że tylko przez te dwa dni, bo od piątku mam urlop i wtedy jest mój czas…. mój czas na koniec z nałogiem… teraz tłumaczę sobie branie więcej… trudnościami w pracy… pewnie to tylko sztuczka umysłu… by te kilka dni wziąć znowu więcej.

Lecz faktem jest to że zaczyna mi się urlop i co by się nie działo w te dwa tygodnie ODSTAWIAM definitywnie!
Skończyć w pracy to co teraz się tam dzieje, przeżyć te głupie wpadki ale jak bardzo bym nie wpadał w czasie urlopu koniec i kropka!…

Chcę wierzyć że się uda ;/ Prawdopodobnie nawet pieniądze przeleję znajomemu…. tak bardzo chcę z tym skończyć…

Dzisiaj po pracy postaram się napisać jakiś większy artykuł o mechanizmie uzależnienia. By przedstawić co steruje ludźmi do takich a nie innych powtórek… to będzie się tyczyć każdego rodzaju nałogu.. czy to chodzi o zakupy, nadmierne jedzenie, papierosy, hazard i inne. Czasami nawet ludzie nie wiedzą że są uzależnieni, a dziennie nieodparcie np. muszą coś „kupić”, niewinną drobnostkę w sklepie… ale o tym później.

 
Komentarze (2)

Napisane przez w kategorii Teraźniejszość

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. Seeker

  10/08/2017 o 21:59

  A czy jest ktoś, kogo możesz poprosić o wsparcie? Kogoś, u kogo możesz się zatrzymać i być dosłownie pilnowanym podczas urlopu? Trzymam kciuki!

   
  • ~blister

   12/08/2017 o 13:49

   W najgorszym wypadku, jak rzeczywiście będę mieć problem żeby wytrzymać… tak zrobię. Chociaż jak zrobię to sam to będzie to takie „pełniejsze”. Jak ktoś będzie mnie pilnować to może się okazać ze wyjdę i na głodzie polecę. Nie mówię że w domu nie… ale jednak tutaj to ja sam ze sobą będę musiał powalczyć i jak wygram to będzie moja wygrana!