RSS
 

Dzisiaj popołudniu start!

12 sie

Szybka edycja wpisu ;) -> dodałem informacje o tym co będzie można znaleźć na moim blogu po zakładką Przeczytaj zanim cokolwiek zrobisz!

Tak… dzisiaj popołudniu: po pierwsze schodzę na dawkę 10… czyli wracam do normy, a kolejne dni… co najmniej dwa muszę na dawce 10 żeby się ustabilizowało, potem będę schodzić po 2 tab na dzień…. to będzie ciężkie… niesamowicie ciężkie.. nie pod względem fizycznym (chociaż nie wiem… bo może się okazać że będzie rzyganie i inne 100% objawy odstawienia opiatów które można wyszukać w google, a nie chcę obrzydzać nikomu dnia).

Sam w to że się uda trochę nie wierzę bo to nigdy nie wiadomo jak ten nałóg następnym razem może namieszać mi w głowie żebym znowu wziął… ALE MUSZĘ TO ZROBIĆ… myślę o swojej przyszłości o tym jak może być pięknie. Przypominam sobie jak kiedyś medytacja i silna wiara we własne przekonania mi pomogły… zamierzam do tego wrócić. Znowu spotkać się w jakimś kręgu medytacyjnym, zacząć czerpać energię ze świata i ponownie zwiększać poziom swoich wewnętrznych wibracji. Kto praktykował medytację, zna temat czakr i energii zrozumie o co chodzi ;)

Marzę o tym żeby znowu poczuć ten spkój ducha, walczę już tak długo, chcę żeby to się w końcu skończyło. Dzisiaj zaczyna mi się urlop, kupiłem 4 różne kursy z programowania żeby móc się wciągnąć w coś co kocham. Proszę Boga o wsparcie. Tak, wierzę w Boga lecz ten Bóg jest moim wyobrażeniem Boga, nie pasuje do żadnej religii, a jednocześnie wpasowuje się we wszystkie, kiedyś o tym więcej napiszę. Lecz narkotyki odebrały mi tą wiarę… a raczej przez nie bardzo cofnąłem się na drodze ku światłości.

UWAGA! CO DO WPISU O MECHANIZMIE UZALEŻNIENIA

Myślałem że da rade szybko napisać taki artykuł. Jednak temat jest na tyle obszerny (a korzystam głównie z własnej wiedzy) że zebranie wiedzy w logiczną całość zajmuje bardzo dużo czasu, a na razie jest to tylko wstęp!
Jestem w trakcie jego pisania. Będzie to temat -> Fazy uzależnienia
O mechanizmie napiszę w następnej kolejności bo myślę że nie ma co zaczynać od środka, ale jestem w trakcie pisania. Za niedługo dodam całą taką kategorię i stronę u góry ze wszelkimi informacjami. Stworzę swego rodzaju kompendium wiedzy na podstawie własnych doświadczeń. Pewnie bardzo długo zajmie pisanie tego, ale będzie to spełniać to czemu założyłem ten blog, dla innych i dla siebie. Inni może coś z tej wiedzy wezmą, a ja napewno będę z tego czerpać w razie nawrotu, gdy już kiedyś odstawię!

 
Komentarze (5)

Napisane przez w kategorii Teraźniejszość

 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj komentarz

 

 
 1. ~greenzoe

  12/08/2017 o 16:04

  Trzymam kciuki żeby Ci się udało to odstawić! ;)
  Myślę, że zajęcie się tymi kursami programowania to bardzo dobry pomysł. ;)
  Ps. Czekam na wpis o mechanizmie uzależnienia ;-)

   
 2. Stanisław Górny

  12/08/2017 o 16:21

  Z całego serducha życzę ci żebyś z tego wyszedł,choć czeka cię potwornie ciężka droga,ale nie z takiego bagna ludzie wychodzili. Sam jestem uzależniony od Xylometazolinu,może to nie narkotyk,ale od nastu lat zabiera mi zdrowie. Tyle że ty w przeciwieństwie do mnie podjąłeś walkę i życzę ci byś ją wygrał,bo walczysz o życie.

   
 3. ~Paweł

  12/08/2017 o 21:07

  Dużo siły i wytrwałości Ci życzę…

   
 4. Seeker

  13/08/2017 o 14:08

  Koniecznie zdaj relację. Akurat dziś lecę na urlop (odwiedzić przyjaciółkę w Polsce- nie było mnie tam 7 lat!), więc jak wrócę liczę na wiele nowych wpisów :)

   
 5. ~Iza

  14/08/2017 o 11:10

  To super, że podjąłeś się kursów – będzie mniej czasu na myślenie o braniu. Życzę Ci urlopu obfitego w nowe wrażenia i przede wszystkim spokoju ducha. :)